Two Point Studios, tvůrce Two Point Hospital, má nového vlastníka, stal se jim samotný vydavatel hry, Sega. Britské studio funguje od roku 2016, zakladatelé Gary Carr a Mark Webley se znají již z dob vývoje Theme Hospital, oba pracovali u tehdejšího tvůrce Bullfrog. K dnešnímu datu pracuje ve společnosti 17 lidí, kteří stále vyvíjí nový obsah do hry. Zaměstnanci úspěšného nástupce kultovního Theme Hospital se těší na spolupráci s novým vlastníkem.
Sega koupila tvůrce Two Point Hospital
- Autor příspěvkuDandys
- Příspěvek byl publikován12. 5. 2019
- Rubriky příspěvkuLinux / Logické / macOS / Novinky / PC / Strategie / Videohry / Windows
- Komentáře k příspěvkuŽádný komentář
Dandys
Má herní etapa života začala v 90. letech, kdy jsem na vlastní kůži, tehdy ještě jako malý, okusil Playstation 1, byla to láska na první dotek controlleru. Dodnes se jedná o mou nejoblíbenější konzoli, vlastnil jsem následně téměř každou konzoli Sony, mou přízeň si později vydobylo i Nintendo se svými domácími i handheld konzolemi. Současně stále hraju a objevuju retro poklady, mezi kterými nesmí chybět mé oblíbené žánry – JRPG, RPG, platformovky a horrorovky. Ve volném čase se mimo rozšiřování herní sbírky a hraní her věnuju basketbalu, dalším sportovním aktivitám a rád posedím s přáteli u něčeho dobrého.







